Anasayfa Hizmetlerimiz Sünnet Organizasyon

Sünnet Organizasyonu

Ebrar Organizasyon Ekibi Olarak,

Bir erkek evladın hayatında çok çok büyük bir yere sahip en önemli törenidir sünnet. Aynı zamanda korku, heyecan, sıkıntı, stres gibi psikolojik etkilerinin olduğu bir tören.

İşte tam o önemli günde, sünnet organizasyonunun planlandığı yerin süslenmesinden, misafirlerin hoş süprizlerle ağırlanmasından, sünnet olan delikanlımızın moralini, neşesini en zirvede tutacak animasyon ekibimizden sahnede misafirlere müzik ziyafeti sunacak çok özel bir ekiple bu tarihi günü hem mutluluğa, hem sevince, hem duaya hem de unutulmayacak bir anıya çevirmek için hazırda bekliyoruz.

Yıllarca klasikleşmiş düğünlerin dışında yepyeni pencerelerle organizasyonunuza farklı bir bakış açısı katmayı başarabilecek kapasitede olan organizatör ekibimiz islami ve manevi değerlerin ötesine geçmeden Türkiye' nin her yerinde, Avrupa' da ve bir çok yurt dışı ülkelerde arkasından çok konuşturacak ve ses getirecek organizasyonlar için her daim sizlerin bize ulaşmasını beklemektedir.

Bizler akılcı fikir ekibimizle birlikte bu iş için çok çalışıyor, beklentileri iyi hesaplıyor ve nokta atışı sonuçlar elde etme gayreti içerisinde sizlere hizmet veriyoruz.

Bu gibi ihtiyaçlarınızda hiç düşünmeden ve çekinmeden bizleri arayarak neler istediğinizi veya hiçbir fikriniz bile yok ise nasıl bir organizasyon olabileceğini bizlere danışabilirsiniz. Fiyatlar tamamen sizlerin bütçesine göre ayarlanabilmekte olup, en uygun fiyata en güzel organizasyonlara imza atabileceğimizi sizlere temin edebiliriz.

Şimdi sizlerle güzel bir organizasyon sonrası çektiğimiz bir kaç mutlu tablo görüntüsünü paylaşabiliriz;

Image
Image
Image
Image