Anasayfa Tüm Haberler

Image

Melike & Mustafa Ebrar Organizasyon Farkıyla bu mutlu günlerini misafirleriyle paylaştılar..

Tüm programlarını üstlendiğimiz Kocaeli Darıca Belediyesi Sancaktepe Sosyal Tesislerinde 02 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleşen Melike ile Mustafa' nın düğünü Ebrar Organizasyon sanatçılarımızdan Hakan Taha ve Selman' ın sahne aldığı muhteşem bir programla gerçekleşti.

Bakanlar, Milletvekillerinin, Belediye Başkanlarının katıldığı bu güzel organizasyon Kocaeli' nin sıcak havasında sıcak insanların bulunduğu bir ortamda yine sıcacık bir program ile tamamlandı.

Ebrar Organizasyon olarak evlenen çiftimize mutluluklar diliyoruz.

Image

Kocaeli Kartepe' de Eşsiz Mekanlardan Biri Olan Nesa Salonlarında Muhammed Sami' nin Sünnet Düğünü..

Kocaeli Kartepe' de bölgenin en iyi mekanlarından biri olan Nesa Salonlarında Muhammed Sami' nin sünnet organizasyonunu gerçekleştirdik.

Bakanlar, Milletvekillerinin, Belediye Başkanlarının katıldığı bu güzel organizasyon Kocaeli' nin sıcak havasında sıcak insanların bulunduğu bir ortamda yine sıcacık bir program ile tamamlandı.

Erkekliğe ilk adımı atan bu minik kardeşimizin geleceği adına kendisine mutluluklar, hayatında başarılar diliyoruz.

Image

Kahramanmaraş Elbistan' da Şule ile Ahmet' in muhteşem bir düğün törenine imzamızı attık..

Kahramanmaraş Elbistan' da 25 Temmuz 2015 tarihinin akşamı Ebrar Organizasyon ekibi olarak Alyans Düğün Salonunda gerçekleşen düğün merasimine ekibimiz unutulmaz bir programla imza attı.

Ekibimiz sanatçılarından Selman' ın sahne aldığı programda bulunan kalabalık misafirler bu güzel günü Ebrar Organizasyon farkı ile seyrettiler ve program sonunda tüm mutluluk kalabalık misafirlerin tümünün yüzünde okunuyordu.

Türkiye' nin her ilinde gerçekleşen organizasyonlarımızda birbirinden değerli insanlar tanıyıp mutlu günlerine ortak olmak bize ayrı bir onur vermektedir. Bu vesile ile çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Image

Derbent Belediyesi Düğün Salonunda Gerçekleşen Sünnet Organizasyonumuzdan Görüntüler

Derbent Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen kardeşimiz Arda' nın sünnet düğünü Ebrar Organizasyon İlahi ve Ezgi sanatçılarından Serkan Şahin ve Selman' ın katılımıyla gerçekleşmiştir.

Sema gösterilerinin yer aldığı uzunca konuşulacak programda katkılarını bizden esirgemeyen Nesa Salonları sahibi Kenan bey' e Organizasyon ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Sevgili Arda' ya da sevdikleri ve sevenleriyle birlikte bir ömür boyu huzur, saadet ve başarı diler, evlenirken düğününde olmayı temenni ederiz.